+90 538 253 32 32

Pilatesin Vücuda Etkileri

Günümüzde en çok tercih edilen spor aktivitelerinden biri pilatestir. Aletli pilatesi düzenli yapan kişilerde kas ve eklem ağrıları zaman içerisinde kaybolmaya başlar. Pek çok kişi günlük hayatında kas ve eklem ağrıları yaşamaktadır. Bu tür sıkıntıların ortadan kalkması için düzenli olarak pilates yapılması önerilmektedir.

 Pilatesin faydaları arasında esneklik artışı bulunmaktadır. Aynı zamanda etkili sıkılaşma ve kilo kaybı durumları düzenli pilatesin faydaları olarak bilinmektedir. Pilates stüdyomuz kişiye özel reformer pilates çalışmaları yürüterek kısa sürede fayda almayı sağlamaktadır.

 Reformer Pilates İle Çalışmak

 Reformer pilates ile kişiye özel çalışma programları ve gün sayısı belirlenmektedir. Kişilerin kas ve vücut ağırlıkları alınarak çıkan sonuca göre çalışma düzenli hazırlanmaktadır. Pilatesin faydaları kısa süre içerisinde görmek isteyen kişiler için pilates stüdyomuz en kaliteli hizmeti vermektedir. Uzman çalışma arkadaşlarımız ile kişiye yönelik hazırlanan programlar, kısa süre içerisinde forma girmeyi hedeflemektedir. Karın ve vücut kasları başta olmak üzere tüm kasları çalıştıran pilates, uzman kişi desteği sayesinde etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

 Kartal Pilates Stüdyosu

 Kartal pilates stüdyomuz herkese açık şekilde hizmet vermektedir. Aletli pilates çalışmalarına başlamak isteyen kişiler için kartal pilates stüdyomuz kişiye uygun çalışma programları hazırlamaktadır. Pilates temel hareketleri başta olmak üzere zaman içerisinde ileri seviyelere çıkmak için profesyonel kişi desteğinin alınması gerekmektedir. Pilates stüdyomuz mysticpilatesstudio.com adresi kişiye yönelik uzman programlar belirlemektedir. Pilates tüm vücudu aynı anda çalıştıran egzersizler sayesinde kişilerin esnekliğini arttıran spor aktivitelerinden biri olarak tercih edilmektedir.

 Etkili Sonuç Almak İçin Pilates Stüdyomuz

 Güç ve dengeyi korumaya yönelik hazırlanan pilates programları herkesin yapabileceği egzersiz aktivitelerinden biridir. Son zamanların en çok tercih edilen sporlarından biri olan aletli pilates ile kısa süre içerisinde forma girmek mümkündür. Pilates stüdyomuz içerisinde tamamen profesyonel destek verilmektedir.

Bir Başka  Hamile Pilatesi

 Etkili sonuç almak için uzman kişiler ile çalışmak oldukça önemlidir. Özellikle aletli pilates kişilerin tek başına yapması uygun olmayan aktivitelerden biridir. Uzman kişi desteği sağlayan stüdyomuz en iyi sonuçlar için hizmet vermektedir. Farklı pilates aktiviteleri ile birlikte vücudu çalıştırmak ve kilo vermek mümkündür.

@mysticpilatesstudio