+90 538 253 32 32

Mystic Pilates

Mystic Pilates

Mystic Pilates mutluluğu yakalamak, bedensel ve ruhsal gelişim sağlamak, hayatı olduğu tüm halleriyle kucaklayabilmek felsefesini içeren pilatesin en etkili eğitimini sunabilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Kartal’da yer alan stüdyoda birbirinden farklı pek çok hizmet ile hem kişisel hem de fiziksel gelişimin sağlanabilmesi olanaklı hale getirilmektedir. Mystic Pilates her insanın özel olduğu bilinciyle tüm eğitimlere oldukça hassas bir şekilde yaklaşmakta, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır. Hayat boyunca dinç ve sağlıklı kalabilmek açısından pilatesin öneminin farkındalığıyla birlikte Kartal’da yer alan stüdyoda her yaşa ve fiziksel yapıya uygun çalışmalar gerçekleştirilmektedir. 

Günlük hayat içerisindeki yoğun stresten uzaklaşabilmek, daha güçlü bir zihne sahip olmak, ofis tipi çalışmalardan kaynaklı olan duruş bozukluklarını düzeltebilmek, doğuştan ya da kazalardan kaynaklı yanlış duruşların düzeltilebilmesine yardımcı olmak, hayat boyunca bedensel sağlığı koruyabilmek adına Mystic Pilates pek çok farklı çalışma gerçekleştirmektedir. Alanında uzman, sporu ve zihinsel dinginliği hayatın bir parçası haline getirmiş, eğitimli, her bir üyenin hayat standartlarını yükseltmek açısından büyük bir ilgiyle yaklaşan eğitmenler ile yüksek nitelikte eğitimler verilmektedir. Güncel bilgilerin takibinin yapılmasıyla birlikte yenilikçi duruş sergilenerek eğitimlerin çeşitlenmesi oldukça önemsenmektedir.

Kartal’da yer alan stüdyoda ilk derslerden itibaren daha güçlü ve zinde olma, stresten uzaklaşma, motivasyonun artması gibi önemli sonuçlar elde edilmektedir. Yaklaşık bir haftalık süre itibariyle kişilerin sırt, boyun, bel ve daha farklı pek çok bölgede meydana gelen ağrıların azalmaya başladığı fark edilmektedir. Mystic Pilates eğitimlerin düzenli devam ettirilmesi ile birlikte daha dik bir duruş, sıkı bir görünüm, omurga sorunlarında düzelme, düzgün bir postür, ruhsal iyileşme gibi sonuçlar elde edilmektedir.

Mystic Pilates Hizmetleri

Mystic Pilates hizmetleri farklı özellikte, yaş grubunda ve beklentide olan her üyeye en uygun sonucu sağlayabilmek adına oldukça çeşitlidir. Tüm üyelerle özel olarak ilgilenilerek doğru yönlendirmelerin yapılabilmesine büyük bir özen gösterilmektedir. Bu açıdan Kartal pilates stüdyosu çalışmalarını üye odaklı gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Pilates stüdyosunda yer alan hizmetler şu şekildedir:

  • Hamile pilatesi: Hamilelik sürecinin daha verimli geçmesini, hamilelik sonrasında eski yaşama daha hızlı dönebilmeyi ve daha kolay sıkılaşmayı sağlayan bir uygulamadır.
  • Çocuk pilates: Bedenin gelişimine çocukluktan başlamak, sporu bir yaşam biçimi haline getirebilmek adına verilen hizmettir.
  • Reformer: Bedenin kendi ağırlığının bulunması ve buna uygun olarak çeşitli aletler yardımıyla gerçekleştirilen hareketlerle dengenin sağlanmasını amaçlayan aletli pilates çeşididir.
  • Diyetisyen hizmeti: Beslenme açısından destek almaya ihtiyaç duyan kişiler için en uygun programları hazırlamak, doğru beslenme hakkında bilinçlendirmeyi sağlamak amacıyla verilen hizmettir.
  • Fonksiyonel egzersiz: Tüm bedeni kullanarak vücudun daha etkili çalıştırılabilmesini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen egzersizlerdir.
  • Fitness: En popüler yöntemlerden biri olarak çeşitli hareketler ve araçlar yardımıyla kalori yakmayı, sıkılaşmayı, daha sağlıklı olmayı sağlayan bir spor çeşididir.
  • Fonksiyonel egzersiz
  • Yoga: Hem ruhsal hem de bedensel açıdan gelişim sağlayabilmek, ruhu özgürleştirebilmek, bedeni daha sağlıklı hale getirebilmek, sıkılaşmak, stresten uzaklaşmak amaçlı gerçekleştirilen bir uygulamadır.
  • Zumba: Spor yaparken eğlenmek isteyen kişiler için içerisinde dans etFkileri bulunduran bir programdır.
  • Klinik pilates: Fizik tedaviyi desteklemek, tedavi gerektiren bölgelerdeki problemlerin ortadan kaldırılabilmesini sağlamak amacıyla sunulan bir hizmettir.
Bir Başka  Pilates Haftada Kaç Gün Yapılmalı?

@mysticpilatesstudio