+90 538 253 32 32

Hamile Pilatesi

Hamilelik döneminin rahat geçmesi için çeşitli egzersiz aktiviteleri yapılması önerilmektedir. Hamile hanımlar için önerilen en etkili spor aktivitesi ise pilatestir. Hamile pilatesi kişinin günlük ihtiyaçlarında kendisini enerjik hissetmesine yardımcı olmaktadır. Hamile pilatesi stüdyomuz içerisinde yer alan uzman kişiler tarafından ders şeklinde verilmektedir. Yapılan özel çalışmalar ile kişiler kendilerini daha zinde ve enerjik hissetmeye başlamaktadır. Doğum sürecini de olumlu yönde etkileyen bu pilates stüdyomuz tarafından gelen kişilere ders şeklinde verilmektedir.

 Grup Pilates Dersleri

 Hamilelik döneminde düzenli spor ve egzersiz yapmak oldukça önemlidir. Son zamanların en çok tercih edilen egzersizlerinden biri olan pilates, özellikle hamileler tarafından yapılması önerilmektedir. Grup pilates dersleri ile kişiler sosyal bir ortam içerisinde kendilerini geliştirmektedir. Grup pilates dersleri stüdyomuz tarafından gelen hanımlara özel olarak verilmektedir. Grup derslerinde pek çok kişi kendisini yenileyerek günlük enerji ihtiyacını bu alanda karşılamaktadır. Özel hareketler sayesinde kişiler zorlanmadan spor yapmanın keyfine varmaktadır.

 Hamilelik Döneminde Enerji Veren Pilates

 Pilates, sağlık açısından en yararlı olan egzersiz çeşitlerinden biridir. Tüm vücudu anında çalıştırmaya yönelik yapılan egzersiz hareketleri sayesinde kişiler kendilerini çok daha rahat ve esnek hissetmektedir. Hamilelik döneminde enerji veren pilates dersleri, stüdyomuz tarafından sağlanmaktadır.

 Özel program hazırlanarak verilen derslerin yanı sıra grup pilates dersleri de en çok tercih edilen alanlardan biridir. Stüdyomuzu ziyaret ederek hizmetlerimize göz atan pek çok kişi kendi ihtiyacı olduğu alanda rahatlıkla hizmet alabilmektedir. Stüdyomuz gelen kişiler için uzman hoda desteği sağlamaktadır. Böylelikle tüm pilates hareketleri güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

 Kartal Pilates Merkezi

 Kartal pilates merkezimiz içerisinde pek çok farklı alanda pilates yapma imkanı sunmaktadır. Grup pilates dersleri başta olmak üzere hem kişiye yönelik hem de hamileler için pilates dersleri verilmektedir. Kartal pilates merkezimiz ulaşımı kolay ve uzman kişi avantajları ile özellikle hamilelik döneminde hanımlara yardımcı olmaktadır. Doğum sürecini kolaylaştıran hareketler ve esneklik ile hamilelik dönemi çok daha rahat geçmektedir. Kendisini her gün enerjik hissetmek isteyen kişiler pilates stüdyomuz sayesinde sosyal bir ortamda spor yapmanın keyfine varmaktadır.

Bir Başka  Reformer Pilates Sıkılaştırır Mı?

@mysticpilatesstudio